Usterka sprzętu AGD

Każdy z nas ma w domu urządzenia bezpośrednio podłączone do sieci wodnej. Oczywiście zdajesz sobie sprawę, że awaria któregokolwiek z tych urządzeń grozi kosztownym zalaniem? I wiesz również, że lepiej zapobiegać niż leczyć.


Czy już policzyłeś, że zakup systemu zapobiegającego zalaniu zwróci się przy pierwszym użyciu?


banner-dropsensor
Nie kupuj jednak naszego systemu już teraz. Poczekaj aż doczytasz do końca i upewnisz się,  że dzięki zakupowi będziesz mógł bezpiecznie pozostawić dom.Najczęściej awarią ulegają:

– pralki

– przewody elastyczne (np. do toalety, bojlera, pralki itp.)

– zmywarki

– podgrzewacze wody

– lodówki (coraz częściej podłączane do przyłącza wody)


Rozszczelnienia występują również w instalacjach poprzez ich naturalne zużycie (np. korozję) , pracę budynku (który osiada, jest remontowany itp.) i instalacji (np. poprzez zmianay naprężeń i temperatury). Szczególnie narażone na wycieki są miejsca łączeń.


Oczywiście każde z tych urządzeń jest dobrze wykonane, bezpieczne i ekologiczne. W większości nie są jednak tak trwałe jak 20 lat temu (niektóre „Franie” z lat 60 działają do dzisiaj). Są 2 główne powody takiego stanu rzeczy: pieniądze (koszt materiału oraz robocizny, która jest przenoszona do Azji), oraz potrzeba zwiększania sprzedaży (jeżeli się nie popsuje, to nie kupisz).


Większość z nas zna osoby, którym zalało mieszkanie, dzisiaj mamy zdecydowanie więcej urządzeń, wykonanych w sposób oszczędny (niskim kosztem), w efekcie ryzyko związane z zalaniem zdecydowanie wzrosło.


Do niedawna nie było prostego, domowego systemu zapobiegającego zalaniu. Jednak dzisiaj możesz już zapewnić sobie spokój, również gdy nie ma Cię w domu (to się opłaca finansowo!). Każdy dzień zwłoki to lekkomyślne podjęte ryzyko. Skoro trafiłeś na nasz portal i doczytałeś artykuł do końca, to oznacza że czujesz się odpowiedzialny za dom i chcesz aby był bezpieczny.


Wejdź teraz do naszego sklepu i wybierz zestaw odpowiedni dla Ciebie.

komentuj, wypowiedz się!

komentarzy