O nas

Najlepsze rozwiązania

Wybraliśmy najlepsze rozwiązania i opatentowaliśmy je.

Wymagania konsumentów

Dostosowaliśmy do potrzeb indywidualnych oraz przemysłowych.

Stały rozwój firmy i zespołu

Stale rozwijamy nasze technologie, produkty i ofertę.

Produkt szyty na miarę

Rozwiązania nieszablonowe i indywidualne.

Pracownicy firmy MGF Projekt Sp. z o.o. to młodzi, ambitni ludzie, stale podnoszący swoje kwalifikacje zawodowe i stale rozwijający się w swoich dziedzinach. To osoby, dla których praca jest pasją, a odnajdywanie nowych rozwiązań technicznych wyzwaniem.

Stanowimy zgrany zespół, razem budujemy markę i produkty PrzeciwZalaniu, które powstały z potrzeby chwili i w związku z … zalaniem mieszkań twórców!

Wiedząc już ile szkód powoduje awaria zalania i wiedząc, że ubezpieczenie niestety wielu rzeczy nie zrekompensuje i nie zawsze usatysfakcjonuje, mając ku temu odpowiednie kwalifikacje i wiedzę postanowili coś z tym zrobić i pomóc osobom prywatnym, by ustrzec ich dobytek przed ogromnymi szkodami i kłopotami „pozalaniowymi”.

W 2010 roku powstała firma, której od początku działania celem była ochrona domów/mieszkań prywatnych, ale takze i firm.

Ówczesne dostępne rozwiązania nie były dostępne dla każdego ze względu na wysokie koszty.

 

nagroda w kategorii Najlepszy Produkt - Gliwickie Targi Budownictwa i Wnętrz

Nagradzany produkt

Nasze produkty wystawiane są na targach i pokazach Budownictwa i Wnętrz. Wielokrotnie nagradzanie i doceniane przez inżynierów i klientów!

dokument patentowy - system przeciw zalaniu wodą

Opatentowany

Wybraliśmy najlepsze rozwiązania i opatentowaliśmy je. Stale rozwijamy nasze rozwiązania, idziemy technologicznie cały czas do przodu!

Wyprodukowany w Polsce

Nasz produkt został opracowany i wyprodukowany w Polsce. W naszej siedzibie opracowujemy co raz to lepsze rozwiązania, testujemy i wprowadzamy na rynki – produkujemy dla Was na rynku lokalnym!

Z początkiem 2014 roku zawiązana została Spółka pod nazwą MGF Projekt Sp. z o.o.

Zawiązanie Spółki było kolejnym etapem rozwoju dla obu firm, by móc zaoferować jeszcze lepsze, kompleksowe rozwiązania, poszerzyć ofertę i wymienić się doświadczeniem.

W listopadzie 2015 zawarliśmy porozumienie o Strategicznym Partnerstwie z ERDA Sp. z o.o., która stała się Generalnym Dystrybutorem naszych systemów antyzalaniowych Przeciwzalaniu.pl a także systemów przeciwzalaniowych marki ERDA-MGF, którą wspólnie z naszym Partnerem stworzyliśmy.

Back to Top