Jakość

 

Nagradzany

Opatentowany

Polski

 

Firma MGF Projekt Sp. z o.o. została założona w celu zbudowania kompleksowego systemu zapobiegającego zalaniu budynków.

Pierwsi w Polsce skupiliśmy się tylko na tej tematyce i sukcesywnie ją rozwijamy.

Po pierwsze: chronimy swoje wynalazki!

Prowadzimy szerg badań mających na celu rozwój naszych produków i stałą poprawę jakości. Nasze prace zaowocowały przyznaniem w 2013 roku patentu na wynalazek PT: System przeciw zalaniu zwłaszcza do detekcji wycieku wody. Ochroną jest objęty okres od 2011 roku.

Przyznanie patentu potwierdza innowacyjność naszych rozwiązań w skali światowej, ponieważ sprawdzane są wszystkie znane rozwiązania oraz publikacje.

Obecnie prowadzimy szereg nowych zgłoszeń patentowych oraz pracujemy nad rozszerzeniem naszej ochrony o resztę świata.

Chcemy aby polskie produkty zyskały światowy rozgłos.

Po drugie: jesteśmy doceniani

Wersja profesjonalna systemu antyzalaniowego produkcji MGF Projekt zdobyła główną nagrodę na targach EXPOBUD, które odbywały się od 6 do 9 września 2013 roku w Gliwicach.

Jest nam tym przyjemniej, że był to nasz debiut targowy i brane były pod uwagę kryteria, na które kładziemy szczególny nacisk: jakość i innowacyjność.

Na początku tego roku docenił nas magazyn Estilo, który w swoim artykule polecił nasze rozwiązania swoim czytelnikom, jako saperów na wodną bombę. Zapraszamy do przeczytania artykułu tutaj.

 
Po trzecie: testujemy, testujemy, testujemy!

Posiadamy profesjonalną stację testową, dedykowaną do naszych systemów. Dzięki niej możemy efektywnie testować nasze produkty aby spełniały najwyższe standardy.
Na wysoką bezawaryjność wpływa przede wszystkim przemyślany i dopracowany projekt oraz dbałość o powtarzalność produkcji.

Systemy sterowania w firmie GFM Project są produkowane w Rudzie Śląskiej przy pomocy maszyn sterowanych numerycznie (CNC) oraz przy współpracy kooperantów. Zawory zostały dokładnie wyselekcjonowane i dostosowane do naszych wymagań (są zaprojektowane na 70 000 cykli!). Przed wybraniem właściwych dostawców przetestowaliśmy kilkudziesięciu producentów niemal z całego świata. Te doświadczenia procentują dzisiaj bezawaryjnością. Przecież systemy zabezpieczeniowe muszą być SPRAWDZONE I PEWNE!

 
Nasze systemy działają od lat i przez lata!

Back to Top