Dlaczego my?

Doświadczenie

Systemy antyzalaniowe produkujemy już 5 lat. Usługi dla przemysłu świadczymy od 2007 roku!
Jako pierwsi w Polsce zbudowaliśmy i opatentowaliśmy skuteczny i w pełni profesjonalny system zapobiegający zalaniu. Nasze produkty są innowacyjne i wysokiej jakości, stale tworzymy, konstruujemy nowe rozwiązania.

Bezpieczeństwo

To podstawa. Mamy świadomość ryzyka wycieków i porażeń związanych z urządzeniami pod napięciem 230V. Dlatego całość naszego systemu wykorzystuje niskie napięcia (12V opcjonalny zasilacz, 9V bateria, 5V zawór).

Intuicyjny, prosty montaż

System jest gotowy do pracy zaraz po podłączeniu zasilania. Wtyczki pasują tylko do odpowiednich gniazd abyś miał pewność, że całość prawidłowo podłączyłeś.

Jakość

Nasze rozwiązania pochodzą z przemysłu gdzie niezawodność jest koniecznością. Zastosowaliśmy bardzo dobrej jakości podzespoły. Centrala jest wykonana z aluminium oraz grawerowana i wycinana w naszej firmie. W efekcie otrzymaliśmy nagrodę za jakość i innowacyjność na targach Expobud 2013!

Innowacyjność

Firmę tworzą inżynierowie! Posiadamy patenty oraz szereg nowych zgłoszeń. Projektujemy i wykonujemy nasze systemy przy użyciu najnowocześniejszych maszyn.

Energooszczędność

Dla Ciebie energooszczędność to pieniądze, które zostaną w Twojej kieszeni. Dla nas jest to sposób aby móc zasilać nasz system z baterii i używać go z miejscach niedostępnych dla innych rozwiązań.

Polski projekt i produkcja

System rozwijamy, projektujemy i produkujemy w Polsce! Możesz nas odwiedzić lub spotkać w Parkach Technologicznych gdzie często gościmy.

Ekologia

Nasz system wspiera rozwiązania proekologiczne. Nie dopuszczając do wycieku ogromnych ilości wody, oszczędza ten cenny surowiec.

Indywidualne podejście

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, jesteśmy w stanie zbudować unikatowy system, jeśli życzy sobie tego Klient. W każdej chwili służymy pomocą i radą, podpowiemy najkorzystniejsze rozwiązania. Służymy także wsparciem po-sprzedażowym.

Pasja

Zbudowaliśmy nasz system ucząc się na swoich domowych awariach, na potrzeby własnych potrzeb, temat jest więc znany od podszewki. Podejmujemy tematy z zaangażowaniem nasza praca jest naszą pasją, poświęcamy jej każdą mozliwą chwilę, chcąc zgłębiać wszelkie nowinki techniczne i nieustannie się szkoląc.

Back to Top