Alternatywa dla centrali alarmowych

Centrale alarmowe zdobywają dzisiaj coraz szersze grono klientów. Dzisiaj przedstawiamy Państwu skuteczną, tańszą oraz wygodniejszą alternatywę w zabezpieczaniu domów przed zalaniem.

Należy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy samo powiadomienie o fakcie zalania jest wystarczającą ochroną? My uważamy, ze NIE!

Już dzisiaj istnieją systemy alarmowe, z możliwością powiadomienia o zalaniu poprzez syreny dźwiękowe lub nawet poprzez wysłanie wiadomości SMS na wskazany telefon komórkowy.

Sygnał dźwiękowy, jest skuteczny pod warunkiem, że jesteśmy w domu oraz, że zdążymy zareagować zanim przelana woda wyrządzi znaczne szkody.
Samo powiadomienie na telefon również jest niewystarczające, ponieważ czas reakcji niezbędny na usunięcie usterki najprawdopodobniej będzie zbyt długi aby uniknąć poważnych strat finansowych.

Naszym rozwiązaniem jest Niezależny System Przeciw Zalaniu firmy GFM Project.
Zasada działania jest bardzo prosta, a to przekłada się bezpośrednio na wysoką skuteczność rozwiązania. Czujniki rozmieszczane są w miejscach szczególnie narażonych na zalanie (np. za pralką, pod umywalką itp.), w przypadku wykrycia wody przez czujniki następuje zamknięcie zaworu wody oraz usunięcie wycieku. Reakcja jest natychmiastowa a co najważniejsze zamykany jest dopływ wody.

Kolejnymi przewagami nad systemami alarmowymi, opartymi o centrale GSM są:
– CENA, która w przypadku produktów GFM Project zaczyna się już od 420 zł
– INTUICYJNOŚĆ – systemy Przeciw Zalaniu są zasilane bateriami 9V, nie wymagają konfiguracji oraz specjalistycznej wiedzy. Kupują Państwo produkt od razu gotowy do użycia!

TUTAJ MOŻESZ ZAMÓWIĆ ODPOWIEDNI DLA CIEBIE SYSTEM ZAPOBIEGAJĄCY

banner-dropsensor

komentuj, wypowiedz się!

komentarzy